PRODUCT inAgile

Propojujeme produktové role, přinášíme nové trendy, inspirujeme, vzděláváme

Ve sdílení je hodnota….​​

Vytváření úžasných produktů a služeb vyžaduje mnohem více, než jen skvělé funkce a špičkovou technologii. Potřebujete se vcítit do potřeb uživatele, pochopit je a být odhodláni vytvořit nejen něco nového, zajímavého a odlišného od konkurence, ale hlavně něco užitečného a žádoucího. Ve výsledném stavu produktů a služeb se také významně odráží způsob práce, týmy a jejich udržitelné fungování, firemní kultura i vaše vize a pohnutky.

 

Přidejte se mezi nás a využijte přátelskou platformu Product inAgile k diskuzím a k hledání odpovědí na vaše otázky, problémy, či sdílení vašich úspěšných postupů i neúspěchů. Tato komunita je pro produktové manažery, produktové vlastníky, designéry, vývojáře s přesahem, analytiky, obchodníky a všechny kdo se točí kolem vývoje nových produktů nebo služeb.

 

Mimo meetupů organizujeme konferenci, která je plně zaměřená na produktový management a inovace.

Sdílení s komunitou nám umožňuje vyvíjet se, učit se a společně růst.

Produktová akademie

Roční vzdělávací program určený pro Produktové managery, Product Ownery, Tech Leady, Analytiky, kteří chtějí prohloubit a uceleně propojit znalosti v oblasti produktového managementu v agilním ekosystému. To jim umožní dělat svoji práci smysluplněji a ještě lépe a třeba tím i pro firmu získat výhodu nad konkurencí.

Konference

Jádro konference je postavené na praktických mini-workshopech a sdílení zkušeností prostřednictvím formátu WorldCafé. Doplněno o příběhy úspěšných produktů od profesionálů v oblasti nejen technologických produktů ve špičkových technologických společnostech v České a Slovenské republice.

NEJBLIŽŠÍ AKCE ….​​

Meetup PRODUCT inAgile

23.3.2022 - Brno

Konference PRODUCT inAgile

18.10.2023 - Praha

Nechcete propásnout další akci? Spojte se s námi, ať vám žádná další už neuteče.

Newsletter posíláme jen když máme zajímavé novinky, nebo vás chceme informovat o blížící se akci.

PRODUCT INAGILE ORGANIZUJÍ….​

Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17,
147 00 Praha 4, Česká republika
IČ: 25071505, DIČ: CZ25071505
Email: info@edutrea.cz