PRODUCT inAgile

2. ročník konference o
produktovém managementu a inovacích
19. říjen 2022, Praha

O KONFERENCI….​​

Product inAgile je česko-slovenská konference zaměřená na produktový management a inovace, která poskytuje prostor pro aktivní diskuse žhavých produktových témat.


Přinášíme nové trendy produktového managementu prostřednictvím zkušených praktiků ze známých světových firem a zároveň ukazujeme zajímavé pohledy a produktové postupy z českých a slovenských firem.


Konferenční formát umožňuje vaše aktivní zapojení, budete mít nejen možnost diskutovat s přednášejícími, řešit konkrétní případy z jejich praxe, ale zažít si i názorné příklady prostřednictvím mini-workshopů nebo se účastnit sdílecích formátů ala Lean Coffee, nebo World Café.


Konference je vhodná pro Produktové manažery, Product Ownery, vývojáře, ScrumMastery, vedoucí týmů, agilní kouče, projektové manažery, inovační manažery, management a vedoucí pracovníky.

Inspirativní a praktický koncept

Bez ohledu na to, jestli jste ve své roli nováček nebo zkušený manager, věříme, že si z konference odnesete mnoho praktických poznatků a znalostí, navážete vztahy s kolegy z branže a samozřejmě i nasdílíte, co se vám daří i nedaří.

Prostor pro vaše témata

S našimi přednášejícími se můžete pobavit v rámci World Café, kde bude pro vás připraveno několik tematických stolů. Prostor bude i pro vaše témata, která můžete navrhnout a s ostatními probrat v diskusním formátu Lean Coffee.

Poznámky z každé prezentace

Shrnuli jsme pro vás to podstatné do praktických poznámek, kam si doplníte Vaše postřehy a budete plně připraveni na prezentaci poznatků z konference vašim kolegům či šéfovi, až se vrátíte do práce. Důležité informace rádi sdílíme dále, proto od nás po konferenci obdržíte i videozáznamy přednášek.

Mini-workshopy

Budete mít možnost si osvojit praktické přístupy k řešení vybraných témat a získat zajímavé zkušenosti, metody i nástroje, které můžete využít ve své práci. V průběhu konferenčního dne bude mít každý možnost absolvovat dva mini-workshopy.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu jsme pro vás připravili i celodenní tematické workshopy, které si můžete zakoupit ve výhodném balíčku (konference + workshop). Workshopy jsou vhodné pro hlubší porozumění vybraných témat, která se probírají na konferenci.

Užitečné case study

Představíme vám zajímavé přednášející, kteří se s vámi rádi podělí o své úspěchy a nemají problém sdílet i neúspěchy. Ze slepých uliček a chyb se totiž můžeme hodně naučit. Prezentace probíhají v jedné stopě, takže si je budete moci poslechnout všechny.

ZAČÍNÁME ZA….​​

Dní
Hodin
Minut

PROČ PŘIJÍT?​

Každý si představuje pod akcí něco jiného. Tak jsme to pro vás společně shrnuli.

Jaroslav Procházka
Jaroslav ProcházkaAgilní kouč, inovační mentor
Read More
V rámci agilních transformací se hodně řeší proces a struktura týmů, ale méně již produkt samotný. Ten je ale z pohledu zákazníků mnohem více viditelný. Jak se mění práce vývojových týmů a produkťáků v agilitě? Discovery proces, ověřování potřeb, prototypy, rychlá zpětná vazba, realizace jen ověřených nápadů, těsné propojení s vývojem, experimenty v zavedených produktech, měření a vyhodnocování … to vše jsou klíčová témata agility, kterými se budeme zabývat.
Zdeněk Macháček
Zdeněk MacháčekAgilní kouč a konzultant
Read More
Většina konferencí zaměřená na agile se soustředí na SCRUM Mastery a metodiku agile jako takovou, ale doposud zde chyběla platfoma, kde by lidé mohl sdílet znalosti a zkušenosti z oblasti tvorby produktu. Bez ohledu na to, jak dobře funguje agilní tým, pokud nemá Product owner zkušenosti s návrhem produktu, který bude z pohledu zákazníka hodnocen jako přínosný, nebude výstupem skutečná hodnota pro zákazníka. V rámci této konference bychom chtěli představit naše zkušenosti, ale i ověřené přístupy a nástroje, které budou moci účastníci použít pro rozvoj vlastních produktů.
Jaroslava Ceplechová
Jaroslava CeplechováOrganizátorka konference
Read More
Účinným způsobem, jak se učit a růst, je setkat se a diskutovat s úspěšnými produktovými vůdci, kteří kráčeli po vaší cestě a mohou se s Vámi podělit o mnoho zkušeností, které nasbírali. V zajímavém konferenčním formátu se dozvíte nejen důležité informace z oblasti produktového managementu a inovací, ale budete mít možnost diskutovat s přednášejícími, řešit konkrétní případy z Vaší praxe, zažít si názorné příklady prostřednictvím mini-workshopů. Nejsme typická konference, máme zájem společně s Vámi budovat místní komunitu a tím pomoci zlepšovat dovednosti všech, kteří se podílejí na vývoji produktu.
Josef Vochozka
Josef VochozkaSr. R&D Project Manager in Thermo Fisher Scientific
Read More
Konference byla nádherná, inspirativní, Čajový stánek byl prostě top! ALE co zpětně vyhodnocuji na konferenci z roku 2019 jako nejpřínosnější: Sdílení, v té době spíše opatrné a relativně nesmělé, reálné zkušenosti s efektivní práci v on-line teamu. Za několik málo měsíců jsme tyto sdílené zkušenosti využili všichni! Díky sdílení jsme nemuseli prokopávat slepé uličky, protože už jsme věděli že jsou slepé. V nejistotě začínající pandemie jsme se tak mohli soustředit na jiné otázky. Palec nahoru! Konference právě svojí šíří a neformálností dokáže odpovědět i na ty otázky o kterých v době konference ani nevíme, nebo neodhadneme jejich důležitost.
Previous
Next

ATMOSFÉRA KONFERENCE….​

PROGRAM AKCE….​

8:00 - 9:00 Registrace

9:00 - 9:15 Zahájení

9:15 - 10:00 Keynote přednáška

Připravujeme...

10:00 - 10:30 Case study

Připravujeme...

10:30 - 11:00 Coffee Break

11:00 - 12:30 World Café

World Café

Metoda „World Café“ umožňuje skupinám účastníků sdílet zkušenosti a názory a hledat odpovědi na otázky, které jsou předem definovány. Bude pro vás připraveno 10 tematických stolů, včetně zkušených moderátorů diskuse…

12:30 - 13:30 Oběd

13:30 - 14:45 Workshopy

Lean Coffee

Jaroslav Procházka, Jaroslava Ceplechová, Rastislav Duriš

Připravujeme…

Workshop 1

Připravujeme…

Workshop 2

Připravujeme…

Workshop 3

Připravujeme…

14:45 - 15:15 Coffee Break

15:15 –16:00 Moderovaný rozhovor

Připravujeme...

16:00 - 16:15 Ukončení

MÍSTO A ČAS KONÁNÍ….​

Grandium Hotel Praha, Politických vězňů 913/12, Praha 1
středa 19. říjen 2022, od 9:00 do 17:30

 

Grandium Hotel Prague se nachází v samém srdci Prahy. Z Hlavního nádraží Praha – 5 minut chůze Opletalovou ulicí.
Metro A do zastávky Muzeum (výstup směr Václavské náměstí), 5 minut chůze Washingtonovou ulicí.

 

Ubytování:


Účastníci konference mohou využít domluvenou konferenční slevu na ubytování, která činí 20 %.

Pro rezervaci a slevu pište na e-mail: reservation@hotel-grandium.cz

Heslo na slevu: Konference Edutrea 19.10.2022 – 20%

„Hodnota, nejen inovace.“

REGISTRACE….​

VSTUPENKA KONFERENCE

19.10.2022 Praha​
6200,- Kč
4900,-Kč Early Bird cena platná do 31.8.2022
  • Super nabitý program​
  • občerstvení, oběd, káva a nápoje
  • záznam přednášek včetně prezentací
  • školící materiály, kde jsme pro Vás shrnuli to podstatné.

KONFERENCE + WORKSHOP 18.10.

Co je mým produktem – produktové vize a strategie
8800,-Kč Early Bird cena platná do 31.8.2022
  • Vstup na konferenci PRODUCT inAgile ​
  • Workshop Co je mým produktem – produktové vize a strategie
  • občerstvení, oběd, káva a nápoje​
  • školící materiály, kde jsme pro Vás shrnuli to podstatné.

KONFERENCI PŘIPRAVUJÍ….​

Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17,
147 00 Praha 4, Česká republika
IČ: 25071505, DIČ: CZ25071505
Email: info@edutrea.cz

Registrační formulář
19.10.2022 Praha

Prosíme o vyplnění následujících údajů. Po jejich odeslání Vám zašleme fakturu na uhrazení vstupenky spolu s dalšími užitečnými informacemi. Přihlášení na konferenci je platné až po zaplacení vstupenky. Děkujeme.

Chráněno službou reCAPTCHA. Platí Google Ochrana soukromí a Podmínky služby

Registrační formulář konference + workshop 18.10.

Prosíme o vyplnění následujících údajů. Po jejich odeslání Vám zašleme fakturu na uhrazení vstupenky spolu s dalšími užitečnými informacemi. Přihlášení na konferenci je platné až po zaplacení vstupenky. Děkujeme.

Chráněno službou reCAPTCHA. Platí Google Ochrana soukromí a Podmínky služby

KONTAKTUJTE NÁS

Chráněno službou reCAPTCHA. Platí Google Ochrana soukromí a Podmínky služby