PRODUCT inAgile

2. ročník konference o
produktovém managementu a inovacích
19. říjen 2022, Praha

O KONFERENCI….​​

Product inAgile je česko-slovenská konference zaměřená na produktový management a inovace, která poskytuje prostor pro aktivní diskuse žhavých produktových témat.


Přinášíme nové trendy produktového managementu prostřednictvím zkušených praktiků ze známých světových firem a zároveň ukazujeme zajímavé pohledy a produktové postupy z českých a slovenských firem.


Konferenční formát umožňuje vaše aktivní zapojení, budete mít nejen možnost diskutovat s přednášejícími, řešit konkrétní případy z jejich praxe, ale zažít si i názorné příklady prostřednictvím mini-workshopů nebo se účastnit sdílecích formátů ala Lean Coffee, nebo World Café.


Konference je vhodná pro Produktové manažery, Product Ownery, vývojáře, ScrumMastery, vedoucí týmů, agilní kouče, projektové manažery, inovační manažery, management a vedoucí pracovníky.

Inspirativní a praktický koncept

Bez ohledu na to, jestli jste ve své roli nováček nebo zkušený manager, věříme, že si z konference odnesete mnoho praktických poznatků a znalostí, navážete vztahy s kolegy z branže a samozřejmě i nasdílíte, co se vám daří i nedaří.

Prostor pro vaše témata

S našimi přednášejícími se můžete pobavit v rámci World Café, kde bude pro vás připraveno několik tematických stolů. Prostor bude i pro vaše témata, která můžete navrhnout a s ostatními probrat v diskusním formátu Lean Coffee.

Poznámky z každé prezentace

Shrnuli jsme pro vás to podstatné do praktických poznámek, kam si doplníte Vaše postřehy a budete plně připraveni na prezentaci poznatků z konference vašim kolegům či šéfovi, až se vrátíte do práce. Důležité informace rádi sdílíme dále, proto od nás po konferenci obdržíte i videozáznamy přednášek.

Mini-workshopy

Budete mít možnost si osvojit praktické přístupy k řešení vybraných témat a získat zajímavé zkušenosti, metody i nástroje, které můžete využít ve své práci. V průběhu konferenčního dne bude mít každý možnost absolvovat dva mini-workshopy.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu jsme pro vás připravili i celodenní tematické workshopy, které si můžete zakoupit ve výhodném balíčku (konference + workshop). Workshopy jsou vhodné pro hlubší porozumění vybraných témat, která se probírají na konferenci.

Užitečné case study

Představíme vám zajímavé přednášející, kteří se s vámi rádi podělí o své úspěchy a nemají problém sdílet i neúspěchy. Ze slepých uliček a chyb se totiž můžeme hodně naučit. Prezentace probíhají v jedné stopě, takže si je budete moci poslechnout všechny.

ZAČÍNÁME ZA….​​

Dní
Hodin
Minut

PROČ PŘIJÍT?​

Každý si představuje pod akcí něco jiného. Tak jsme to pro vás společně shrnuli.

Jaroslav Procházka
Jaroslav ProcházkaAgilní kouč, inovační mentor
Read More
V rámci agilních transformací se hodně řeší proces a struktura týmů, ale méně již produkt samotný. Ten je ale z pohledu zákazníků mnohem více viditelný. Jak se mění práce vývojových týmů a produkťáků v agilitě? Discovery proces, ověřování potřeb, prototypy, rychlá zpětná vazba, realizace jen ověřených nápadů, těsné propojení s vývojem, experimenty v zavedených produktech, měření a vyhodnocování … to vše jsou klíčová témata agility, kterými se budeme zabývat.
Zdeněk Macháček
Zdeněk MacháčekAgilní kouč a konzultant
Read More
Většina konferencí zaměřená na agile se soustředí na SCRUM Mastery a metodiku agile jako takovou, ale doposud zde chyběla platfoma, kde by lidé mohl sdílet znalosti a zkušenosti z oblasti tvorby produktu. Bez ohledu na to, jak dobře funguje agilní tým, pokud nemá Product owner zkušenosti s návrhem produktu, který bude z pohledu zákazníka hodnocen jako přínosný, nebude výstupem skutečná hodnota pro zákazníka. V rámci této konference bychom chtěli představit naše zkušenosti, ale i ověřené přístupy a nástroje, které budou moci účastníci použít pro rozvoj vlastních produktů.
Jaroslava Ceplechová
Jaroslava CeplechováOrganizátorka konference
Read More
Účinným způsobem, jak se učit a růst, je setkat se a diskutovat s úspěšnými produktovými vůdci, kteří kráčeli po vaší cestě a mohou se s Vámi podělit o mnoho zkušeností, které nasbírali. V zajímavém konferenčním formátu se dozvíte nejen důležité informace z oblasti produktového managementu a inovací, ale budete mít možnost diskutovat s přednášejícími, řešit konkrétní případy z Vaší praxe, zažít si názorné příklady prostřednictvím mini-workshopů. Nejsme typická konference, máme zájem společně s Vámi budovat místní komunitu a tím pomoci zlepšovat dovednosti všech, kteří se podílejí na vývoji produktu.
Josef Vochozka
Josef VochozkaSr. R&D Project Manager in Thermo Fisher Scientific
Read More
Konference byla nádherná, inspirativní, Čajový stánek byl prostě top! ALE co zpětně vyhodnocuji na konferenci z roku 2019 jako nejpřínosnější: Sdílení, v té době spíše opatrné a relativně nesmělé, reálné zkušenosti s efektivní práci v on-line teamu. Za několik málo měsíců jsme tyto sdílené zkušenosti využili všichni! Díky sdílení jsme nemuseli prokopávat slepé uličky, protože už jsme věděli že jsou slepé. V nejistotě začínající pandemie jsme se tak mohli soustředit na jiné otázky. Palec nahoru! Konference právě svojí šíří a neformálností dokáže odpovědět i na ty otázky o kterých v době konference ani nevíme, nebo neodhadneme jejich důležitost.
Previous
Next

ATMOSFÉRA KONFERENCE….​

PROGRAM AKCE….​

8:00 - 9:00 Registrace

9:00 - 9:10 Zahájení

9:10 - 9:55 Keynote přednáška

Evidence-based přístup v produktovém vývoji

Michal Osusky

Michal vás provede jednotlivými fázemi vývoje produktu – od prvních nápadů až po fungující komerční produkt. Ukáže vám, jaké evidence-based nástroje….

10:00 - 10:30 Case study

Jak používáme principy holokracie v produktovém vývoji

Josef Holán

Josef ukáže principy, které IRESOFT používá k vývoji produktu. Nasdílí zkušenosti s kruhovým vedením produktů….

10:30 - 11:00 Case study

Fokus, transparentnost a produktový proces jako základ pro škálování

Pavel Backa

Pavel nám představí proces produktové vývoje, který je založený na shape-up a pipe drive. Vysvětlí důvody změny a předá osobní zkušenost s používáním tohoto procesu….

11:00 - 11:30 Coffee Break

11:30 - 13:00 World Café

World Café

Metoda „World Café“ umožňuje skupinám účastníků sdílet zkušenosti a názory a hledat odpovědi na otázky, které jsou předem definovány. Bude pro vás připraveno 7 tematických stolů, včetně zkušených moderátorů diskuse…

13:00 - 14:00 Oběd

14:00 - 15:15 Workshopy

WS1: Když káva přináší změnu: Lean Coffee

Jaroslav Procházka, Jaroslava Ceplechová, Rastislav Duriš

Lean Coffee je jednoduchý a překvapivě účinný formát, který se v organizacích stále používá jen okrajově. Přijďte si ho vyzkoušet na vlastní kůži, dozvědět se o jeho přínosech a zeptat se na cokoliv. Budete mít příležitost navrhnout k diskusi témata, která vás zajímají, či témata, která zazněla na konferenci a rádi byste je podrobněji rozebrali s ostatními.

WS2: Rozhodování o produktech na základě průzkumu uživatelů

Izabela Dikoš Malašenková

Účastníci si na reálném příkladu procvičí, jak pracovat s požadavky na funkce od klientů…

WS3: Jak vytvořit synergii mezi produktovými manažery a vývojáři aneb tipy a triky, jak prakticky zacelit díry

Marián Kamenišťák

V našem workshopu si projdeme růstem společnosti od startupu po enterprise svět a rozepíšeme si konkrétní situace spolupráce produktu/projektu a vývoje…

WS4: Miliarda za 4 týdny

Štěpán Kouba

Pojďte s námi vzít nápad a přetvořit ho do úplně nového produktu, který vydělá vaší firmě miliardy…

15:15 - 15:45 Coffee Break

15:45 –16:30 Závěrečná keynote

Neformální vedení: aneb jak získat vliv v produktovém křesle

Rastislav Duriš

Role „produkťáka“ obvykle není pozice s formální autoritou. To však neznamená, že nepotřebuje vliv. Protože vlivný „produkťák“ = vlivný produkt (ano, trochu zjednodušujeme)….

16:30 - 16:45 Ukončení

Co je mým produktem - produktové vize

Jaroslav Procházka
18. 10. 2022 - Praha
od 13:00 do 17:00
Adresa konání: Business Centrum, Ovocný trh 572/11
Workshop

MÍSTO A ČAS KONÁNÍ….​

Grandium Hotel Praha, Politických vězňů 913/12, Praha 1
středa 19. říjen 2022, od 9:00 do 17:30

 

Grandium Hotel Prague se nachází v samém srdci Prahy. Z Hlavního nádraží Praha – 5 minut chůze Opletalovou ulicí.
Metro A do zastávky Muzeum (výstup směr Václavské náměstí), 5 minut chůze Washingtonovou ulicí.

 

Ubytování:


Účastníci konference mohou využít domluvenou konferenční slevu na ubytování, která činí 20 %.

Pro rezervaci a slevu pište na e-mail: reservation@hotel-grandium.cz

Heslo na slevu: Konference Edutrea 19.10.2022 – 20%

„Hodnota, nejen inovace.“

REGISTRACE….​

VSTUPENKA KONFERENCE

19.10.2022 Praha​
6200,-Kč
  • Super nabitý program​
  • Občerstvení, oběd, káva a nápoje
  • Záznam přednášek včetně prezentací

KONFERENCE + WORKSHOP 18.10.

Co je mým produktem – produktové vize a strategie
10000,-Kč
  • Vstup na konferenci PRODUCT inAgile ​
  • Workshop Co je mým produktem – produktové vize a strategie
  • Občerstvení, oběd, káva a nápoje​

KONFERENCI PŘIPRAVUJÍ….​

Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17,
147 00 Praha 4, Česká republika
IČ: 25071505, DIČ: CZ25071505
Email: info@edutrea.cz

PARTNEŘI AKCE….​ 

Registrační formulář
19.10.2022 Praha

Prosíme o vyplnění následujících údajů. Po jejich odeslání Vám zašleme fakturu na uhrazení vstupenky spolu s dalšími užitečnými informacemi. Přihlášení na konferenci je platné až po zaplacení vstupenky. Děkujeme.

Chráněno službou reCAPTCHA. Platí Google Ochrana soukromí a Podmínky služby

Registrační formulář konference + workshop 18.10.

Prosíme o vyplnění následujících údajů. Po jejich odeslání Vám zašleme fakturu na uhrazení vstupenky spolu s dalšími užitečnými informacemi. Přihlášení na konferenci je platné až po zaplacení vstupenky. Děkujeme.

Chráněno službou reCAPTCHA. Platí Google Ochrana soukromí a Podmínky služby

KONTAKTUJTE NÁS

Chráněno službou reCAPTCHA. Platí Google Ochrana soukromí a Podmínky služby