ANOTACE

World Café

Metoda „World Café“ umožňuje skupinám účastníků sdílet zkušenosti a názory a hledat odpovědi na otázky, které jsou předem definovány. Bude pro vás připraveno 7 tematických stolů, včetně zkušených moderátorů diskuse. Na každou diskusi bude vyčleněný čas v délce 25 minut. Během daného času pro World Café, můžete absolvovat celkem tři diskuse. Cílem metody není za každou cenu dojít k jasným závěrům, cílům nebo plánům. Slouží spíše jako výměna názorů, rozšíření pohledů k daným tématům.

Stůl číslo 1

Zkušenosti se zaváděním OKR v českých firmách

Jaroslav Procházka

Jaké jsou osvědčené postupy, klíčové AHA momenty, ale také na jaké nepochopení a problémy jste narazili při přechodu na OKR. Přijďte posdílet vaše zkušenosti.

Stůl číslo 2

Evidence-based přístup v produktovém vývoji

Michal Osusky

V rámci diskuse otevřeme otázky: S čím máte v rámci Evidence-based přístupu dobré zkušenosti? Co vám naopak nefungovalo? Kdy se tento přístup nehodí? Jak zabránit monopolizaci “evidence“ části týmu?

Stůl číslo 3

Fokus, transparentnost a produktový proces jako základ pro škálování

Pavel Backa

Navážeme na Pavlovu case study, kde se můžete doptat a ponořit do dalších detailů.

Stůl číslo 4

Využití prvků holokracie v produktovém managementu

Martin Szolár

V rámci diskuze vám Martin s Josefem zodpoví dotazy, na které nezbyl čas během case study a bude prostor téma rozebrat detailněji.

Stůl číslo 5

Cesta od feature factory k samostatným týmům s full ownership

Slido

Podělíme se o naši zkušenost a naše důvody pro tuto cestu. Posdílíme s vámi výhody a nevýhody, co nám dělá radost a s jakými problémy se potýkáme. Těšíme se na výměnu zkušeností s vámi a diskuzi.

Stůl číslo 6

Jak se vám daří zabíjet nápady a neúspěšné produkty

Zdeněk Macháček

Hodně času se na produktových konferencích věnuje tomu, jak přicházet s novými ideami, jak škálovat, jak přežít růst atd. Poměrně málo času se však věnuje tomu jak poznat, že nápad nebo produkt není životaschopný a jak ho ukončit. Přijďte nasdílet svoje zkušenosti – daří se vám nemilosrdně ukončovat neperspektivní nápad, produkty a projekty, nebo jim dáváte 351 poslední šanci.

Stůl číslo7

Přešlapy v produktovém managementu a jak se z nich poučit

Pavel Vranka

Není problém dělat chyby, když se z nich poučíte. A nejlepší je, když se z nich mohou poučit i ostatní. Co byste udělali dnes jinak? Podělte se o své přešlapy.