ANOTACE

JoeDX Live with Agile Kata

Supercharge Your Organization with Kata Watts – Vytváření SW&HW produktů jako v Tesle a SpaceX pomocí metody Agile Kata

 

Popis workshopu:

 

Zjistěte o čem agilní a digitální transformace skutečně jsou, na základě zkušeností Joe Justice z Tesly a SpaceX a s pomocí Agile Kata od Joe Krebse. Na tomto ojedinělém workshopu se Joe Justice podělí o to, jak lze urychlit reakci na změny ve vývoji hardwaru a podpořit tak růst firmy a inovaci produktů. Joe Krebs, představí Agile Kata jako vzor pro implementaci této strategie vývoje produktů.

Například tradiční automobilové společnosti trvá 2,5 roku, než provede menší změnu a 5 až 7 let, než provede významnou změnu. V agilní automobilové společnosti se přední a zadní světla a nabíjecí porty změní za dva dny. Tyto změny se provádějí více než 20krát týdně a všechny se instalují do vozidla. Agile Kata, která je skutečným agilním procesem řízení změn, vám může pomoci tyto radikální změny ve vývoji produktů realizovat a to díky zaměření na experimentování a záměrnou praxi. Zefektivnění rychlosti výroby, například schvalování nebo rozpočtů, vyžaduje společnou kulturu zlepšování v celé organizaci a tou je Agile Kata. Každý účastník se dozví o zkušenostech Joe Justice s vývojem produktů a o nástrojích pro jejich implementaci ve vlastní organizaci.

Tento seminář je určen pro vás, pokud jste vedoucím produktu, vedoucím, manažerem, koučem nebo konzultantem v oblasti vývoje produktu.

Obsah workshopu:

 

  • Agilita požírá svět – hnací síla kulturní změny (Story Telling by Joe and Joe)
  • Úvod do Agile Kata a praktická simulace
  • Jak přijímat lidi a týmy a znovu zavádět stávající lidi.
  • Jak restrukturalizovat obchodní jednotky a divize pro maximální tempo inovací.
  • Změna rozpočtových procesů pro rychlou reakci.
  • Justice Board: Samostatné formování týmů s finanční odpovědností.
  • Samoorganizace práce a časové plány pro štíhlé inovace.

Joe Justice

Joe Justice je světově uznávaným konzultantem v oblasti agilního vývoje produktů a organizační agility, zejména v automobilovém průmyslu. Spolupracoval například s Billem Gatesem (Microsoft), Jeffem Bezosem (Amazon), společnostmi Boeing, Google a Toyota. V roce 2020 vedl agilní program ve společnosti Tesla pro Elona Muska. Je autorem knihy Scrum Master, která vyšla v 7 jazycích, a v současné době působí jako globální školitel certifikovaného přístupu #JoeDX, který je směsicí filozofie, obchodních technik, prvků firemní kultury nebo modelu fungování používaného v Muskových firmách. Jeho vášeň pro inženýrství vyústila v roce 2011 v založení celosvětově úspěšné společnosti WIKISPEED, která se zabývá výrobou automobilů. Joe je také řečníkem TED a přednášel například na Harvardu, Oxfordu a Kalifornské univerzitě v Berkeley.

Joe Krebs

Joe je tvůrcem programu Agile Kata a certifikačního programu www.agilekata.pro. Je celoživotním učitelem, moderátorem uznávaného podcastu www.Agile.FM, autorem knihy Agile Kata a certifikovaným trenérem, který certifikuje Scrum Mastery, agilní kouče a lídry. Jeho rukama prošly tisíce profesionálů po celém světě. Jeho snaha pomáhat organizacím přejít na nové způsoby práce a agilní myšlení přímo souvisí s vytvořením knihy Agile Kata, univerzálního přístupu v agilním řízení změn. V roce 2009 Joe založil společnost Incrementor, agilní poradenskou a školicí společnost se sídlem v New Yorku. Tři roky po sobě se Incrementor dostal na prestižní seznam INC 5000. Společně s Joem Justice pomáhají stále většímu počtu globálních společností urychlit nejen samotný vývoj produktů, ale zapojit do obchodních inovací celou společnost.