ANOTACE

Už nikdy nebudete na metriky koukat stejně

Produktové týmy až příliš často zachycují hromady dat bez konkrétního plánu, jak je vlastně analyzovat a výsledky využít. Tato data navíc zřídka přinesou ty nejcennější informace - jak vylepšit design nebo obsah produktu. V tomto workshopu vám představíme metodu pro stanovení smysluplných metrik a jak ji ve své práci využíváme my. Ukážeme vám rychlý a zábavný způsob, jak si nastavit metriky, které nebudou pouze dobře vypadat v powerpointové prezentaci, ale díky kterým získáte přehled o stavu vašeho produktu a které budou mít potenciál vás někam posunout. Nastavíte si metriku pro váš skutečný produkt nebo pro ten nápad, který už nějakou dobu nosíte v hlavě. Ať už si to vyzkoušíte na jakémkoli příkladu, uvidíte, že už se nikdy nebudete na metriky dívat stejně.

Lukáš Raim

Lukáš působí v LMC (provozovatel Jobs.cz, Prace.cz a dalších služeb) jako Product Manager B2B náborové aplikace Teamio, která pomáhá firmám krotit chaos v náboru. Lukáš se v rámci Teamia zaměřuje například na práci s kandidáty, e-commerce aplikace nebo spolupráci týmů v náboru. Pravidelně se potkává jak s personalisty, tak s uchazeči o práci, se kterými se v aplikaci pracuje, aby dokázal s týmem dělat správná rozhodnutí, která uživatelům opravdu pomůžou. Rád motivuje k vystupování z komfortní zóny, zkouší nové metody v rámci Product Discovery a zapojuje svůj skvělý tým už od zárodku problému.

Alexandra Rožcová

Saša se v online světě pohybuje více než deset let. Starala se o první store.apple.cz v českém zastoupení Apple a věnovala se product managementu v LMC, kde se později dostala k UX designu. Odskočila si do AVG, kde navrhovala jako UX designerka web avg.com, a nakonec se nechala přesvědčit a vrátila se do LMC. A nelituje! V LMC nyní působí na pozici Lead UX Designer a lepší tým lidí kolem sebe nezažila. Stará se o tým designérů a navrhuje B2B náborovou aplikaci Teamio. Věří v zapojování celého vývojového týmu už do fáze Discovery a v pravidelné uživatelské testování.
Scroll to top