ANOTACE

Techniky využitelné při vytváření, prioritizování a validování inovací

Cíl workshopu: zážitkovou formou předat různé techniky využitelné při vytváření, prioritizování a validování inovací
Příběh: Po náročném výběrovém řízení jste se stal/a ředitelem/kou Českých drah. Den po nástupu se dozvídáte, že do roka přestanou drahám chodit všechny dotace a finanční injekce od státu. Vaším úkolem je udržet firmu při životě. Víte, že zdražení jízdného na dvojnásobek není pro cestující problém, negativně však vnímají uživatelský zážitek z jízdy s Českými drahami. Pamatujte na to, že pouhé kopírování inovativních kroků komerční konkurence vám stačit nebude.

Ing. Libor Zakopal

Studium stavby letadel ho vedlo k mnohaleté práci analytika a výpočtáře na projektech pro Evropský vesmírný průmysl. Ovšem pravou radost našel v rozvoji lidí, týmů a organizací a aktuálně působí jako Agile Ranger v Kentico Software.

Mgr. Vladimíra Mašindová

Z mediálních studií pokračovala do marketingového výzkumu a pomáhala firmám jako Husqvarna, Zetor či KMPG. Po mateřské zjistila, že budoucnost je v IT a stala se Scrum masterem v Seznam.cz. Od klasického rozvíjení scrumových týmů se nyní posouvá na úroveň Agile Ranger s impactem na fungování developmentu uvnitř i navenek v brněnské „agilní baště“ Kentico Software.
Scroll to top