ANOTACE

Refresh! Jak opět nastartovat globální růst produktu?

V případové studii se zaměříme na praktický příklad stagnujícího produktu pro koncové zákazníky. Popíšeme, jak jsme postupovali při analýze problému, jaké konkrétní metody jsme použili a jaký byl dopad na celkový business v rámci velké firmy, jakou Avast bezesporu je.

Tomáš Heřmanský

Tomáš je nadšený veteránista, ale hlavně produkťák, co strávil posledních 10 let rozvojem jak desktopových, tak mobilních aplikací používaných po celém světě více jak 50M+ uživatelů. Kariéru začal před 10ti lety ve startupu Hledejceny.cz, kde poprvé "přičichl" k product managementu - po úspěšné akvizici mediálním domem Mladá fronta dále pomáhal inovovat webové projekty. Po odchodu vytvořil svoji vlastní aplikaci Tracky Mobile, kterou úspěšně prodal a dále firmu Averma, se kterou úspěšně získal investici v televizním pořadu Den D. V posledních 5 letech v Avastu rozvíjel mobilní aplikace (Avast Mobile Security) a dále rozvíjí i ty desktopové (SecureLine VPN, HideMyAss VPN) s globálním dosahem.

Natálie Schinková

Natálie na začátku tohoto roku v Avastu přešla z pozice UX Researchera do produktového managementu. Vedla přes 100 projektů uživatelského výzkumu s využitím metod jako explorativní rozhovory, testování použitelnosti, testování nových konceptů, vytváření person, deníkové studie, projektivní techniky a další. Její vášní je neustálé vylepšování přístupu k vývoji produktů a zlepšování uživatelského zážitku v kombinaci s pozitivním dopadem na business. V Avastu pracuje na produktech, které mají globální dopad na miliony uživatelů. Baví jí také facilitace různých typů workshopů a propojování stakeholderů z různých částí firmy. Ve volném čase ráda čte knihy týkající se produktového managementu a poznatky pak zavádí do praxe. Intenzivně se věnuje ashtanga józe, kterou začíná i učit.
Scroll to top