ANOTACE

Od strategie k roadmapě (a pak už jen krůček k backlogu)

Od počátku svojí produkťácké kariéry řeším, jak efektivně a jednoduše vytvářet strategii vývoje produktů a promítat ji do roadmapy. Jak je efektivně zvizualizovat, takže kdokoliv (a je jedno jestli je technicky nebo businessove zaměřen) pochopí, co budeme dělat, proč to budeme dělat, v jakých krocích to budeme dělat a nemusí se přitom probírat kvanty stránek a informací.
Na workshopu si spolu uděláme rychlou strategii a roadmapu nad případem ze všedního života a rovnou je zvizualizujeme do podoby, kterou můžete okamžitě sdílet se všemi kolegy a sdílet tak “big picture”.

Michal Polačko

Michal se ve světě vývoje pohybuje už víc jak 15 let. Začal jako tester, poté pracoval jako inženýr, projekťák a šéf projekťáků. K roli produkťáka zabrousil úplnou náhodou a nakonec tam zůstal. Už tomu bude 10 let. V Notinu vede vývoj produktů pro zákaznickou péči, kamenné pobočky a logistiku. Ve volném čase působí jako člen různých Launchpadů (např. Google for Startups Academy), kde pomáhá start-upům nastartovat jejich business a vyvíjet produkty nebo služby, které lidé opravdu potřebují.
Scroll to top